اخبار

اقدامات ارزشمندکمیته خودکفایی پتروشیمی جم در سال 93

اقدامات ارزشمندکمیته خودکفایی پتروشیمی جم در سال 93
در راستای انجام این مهم کلیه واحد های مختلف مجتمع و 57 سازنده برتر داخلی در شهرهای مختلف کشور با واحدخودکفایی همکاری و همیاری نمودند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، واحد خودکفایی این شرکت در سال 1393  موفق شد 265 قلم به تعداد 9822 عدد در داخل کشور بسازد و مقدار 30 قلم به تعداد 538 عدد را تعمیر، بازسازی و تحویل انبار قطعات مجتمع، و  واحد متقاضی دهد.
این گزارش می افزاید: در راستای انجام این مهم کلیه واحد های مختلف مجتمع و 57 سازنده برتر داخلی در شهرهای مختلف کشور با واحدخودکفایی همکاری و همیاری نمودند.
احمدی رئیس کمیته خودکفایی شرکت پتروشیمی جم در این خصوص اظهار داشت: واحد خودکفایی شرکت با ساخت قطعات مختلف مانند انواع KEYBOARD ،CONTROL VALVE ماشین آلات بسته بندی انبارهای محصول واحد های پلیمری، انواع SANDWICH DIAPHRAGM پمپ های واحد بوتادین، BEARING RADIAL-AXIAL SPLI  کمپرسور واحد پلی اتیلن سبک خطی، SEALING INSERT RING 2 - PARTS کمپرسور 301 واحد الفین، IMPELLER STAGE 1/2/3 مربوط به کمپرسور102 واحد الفین در سال گذشته شعار"اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی" در این شرکت محقق شد.
وی در ادامه افزود: همچنین بازسازی و ساخت قطعات توربین بخار 75 مگاوات زیمنس واحد الفین که نقشی حیاتی در تولید اتیلن مجتمع را دارد نمونه ای از کارهای ارزشمندی بوده که در سال گذشته بمنظور عبور از تحریم های ظالمانه انجام گرفته است.

 

خودکفایی2 

گزارش کامل این خبر در بخش گزارشات قسمت خود کفایی وب سایت شرکت پتروشیمی جم قابل ملاحظه است.

۱۵ فروردین ۱۳۹۴ ۱۷:۱۲
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۰۲۰
کد خبر : ۷۷۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید