اخبار

حضور مدیر مسئول روزنامه شهروند در پتروشیمی جم

حضور مدیر مسئول روزنامه شهروند در پتروشیمی جم
دوران بهار این پیشرفت در دولت سازندگی و اصلاحات صورت پذیرفت و متاسفانه بعد از این دو دولت به دلیل تحریم ها و سوء مدیریت ها، گسترش مجتمع های پتروشیمی به خصوص در عسلویه با وقفه و در بعضی مناطق با کندی روبه رو شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، عبدالرسول وصال مدیر روزنامه مسئول روزنامه شهروند صبح چهارشنبه با حضور در مجتمع پتروشیمی جم از واحد های این مجتمع بازدید کردند.
بنیانگذار سایت خبری جماران و پرتال حضرت امام خمینی (ره) در این بازدید اظهار داشت: الگوهای توسعه ای در کشور تا به حال زیاد داشتیم و در زمینه نفت و گاز تقریبا کشور ما خام فروش بود و در برهه ای از زمان این تفکر حاکم شد که به منظور ایجاد ارزش افزوده و بالا بردن ثروت جامعه بهتر است که فرآوری روی مواد خام صورت بگیرد.
وی در ادامه افزود:  انقلاب پتروشیمی به دنبال این تفکر اتفاق افتاد که ما معادن سر شار از گاز داشتیم که  نمی توانستیم از آن استفاده کنیم، همچنین انتقال و فروش گاز با مشکلاتی همراه است به این دلیل تفکر ایجاد و تاسیس پتروشیمی ها و مجتمع های پتروشیمی در کشور بوجود آمد.
وصال با اشاره به رشد و توسعه صنعت پتروشیمی در کشور یادآور شد: دوران بهار این پیشرفت در دولت سازندگی و اصلاحات صورت پذیرفت و متاسفانه بعد از این دو دولت به دلیل تحریم ها و سوء مدیریت ها، گسترش مجتمع های پتروشیمی به خصوص در عسلویه با وقفه و در بعضی مناطق با کندی روبه رو شد و مجتمع هایی هم که راه اندازی شده بودند در عرضه محصولات با مشکل مواجه شدند.
مدیر مسئول روزنامه شهروند در ادامه گفت: پتروشیمی جم در واقع شاه بیت توسعه پتروشیمی در کشور ماست و یکی از بزرگترین مجتمع های پتروشیمی کشور است و در شمار پتروشیمی های بزرگ دنیا محسوب می شود، لذا این مجتمع به عنوان تکنولوژی ارزشمند، جوانان و دانش آموختگان دانشگاه های ما می توانند در آن کار کنند و به فعالیت های پژوهشی و علمی بپردازند. 
عبدالرسول وصال در پایان گفت: پتروشیمی جم خانواده بزرگی است و این خانواده بزرگ به عنوان هسته اصلی پتروشیمی در کشور است و در حال حاضر با مدیریتی که مستقر شده امید می رود که این پتروشیمی روز های خوب و پر افتخاری پیش رو داشته باشد.
۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۵۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۸۵۴
کد خبر : ۷۷۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید