اخبار

اندیک:افتتاح پایه ششم دبستان ایران زمین جم در آغاز سال تحصیلی جدید

اندیک:افتتاح پایه ششم دبستان ایران زمین جم در آغاز سال تحصیلی جدید
مدیر دبستان ایران زمین پتروشیمی جم: دبستان سال اینده با 6 کلاس کار خود را آغاز می کند و امسال از نظر امتیاز توصیفی مقام اول را در شهرستان عسلویه به دست آورد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مدیر دبستان ایران زمین پتروشیمی جم در حاشیه گرامیداشت مقام معلم و فارغ التحصیلی دانش آموزان این دبستان به خبرنگار ما گفت: سال آینده پایه ششم دبستان را افتتاح می کنیم و دبستان از 5 کلاس به 6 کلاس ارتقا پیدا می کند.
محمد اندیک در ادامه با اشاره به جایگاه دبستان ایران زمین پتروشیمی جم در شهرستان عسلویه اظهار داشت: دبستان از نظر آموزشی و تربیتی دارای استاندارد های آموزشی روز دنیا می باشد و امسال از نظر امتیاز توصیفی دبستان، مقام اول را در شهرستان به خود اختصاص داد.
وی در ادامه یادآور شد: دبستان ایران زمین به دلیل فضای آموزشی محدود فقط گنجایش پذیرش 120 دانش آموز در هر سال تحصیلی را دارد و کلاس های موجود جوابگوی بیش از این نیست در صورتی که از بخش های همجوار تقاضای بسیاری برای ثبت نام داریم.
مدیر مدرسه ایران زمین پتروشیمی جم در پایان گفت: از همه کسانی که در سال تحصیلی 93/94 پشتیبان این مدرسه و دانش آموزان بودند خصوصا مدیر عامل، مجموعه روابط عمومی و اداره خدمات رفاهی که بالاتر از وظیفه ما را یاری نمودند از این طریق تقدیر و تشکر خود را اعلام میکنم.
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۶:۱۸
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۷۸۲
کد خبر : ۷۸۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید