اخبار

حضور موفق شرکت پتروشیمی جم در نمایشگاه میلان پلاست

حضور موفق شرکت پتروشیمی جم در نمایشگاه میلان پلاست
با تغییر فضای سیاسی و هموار شدن رفع تحریم ها در مذاکرات 5+1 شرکت پتروشیمی جم نگاه ویژه ای به بازار های اروپایی دارد و به همین دلیل در نمایشگاه میلان پلاست حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، این دوره از نمایشگاه پلاستیک تحت عنوان میلان پلاست 2015 از مورخ 5 می و به مدت 5 روز در ناحیه نمایشگاهی fierra milano   در حومه شهر میلان ایتالیا برگزار شد.
شرکت پتروشیمی جم با ایجاد یک غرفه مشترک با شرکتهای پتروشیمی شازند و شرکت پلی پروپیلن جم در مرکز سالن 9 نمایشگاه و با شماره B122 دراین دوره نمایشگاه میلان حضوری موثر را تجربه کرد.
به علت همزمانی نمایشگاه میلان پلاست با نمایشگاه EXPO 2015 ایتالیا به عنوان فرصتی ایده آل و تکرار نشدنی برای صنعتگران ، تولیدکنندگان و بازرگانان، سبب افزایش حجم مراجعات بیش از حد انتظار گردید و شاید این نمایشگاه را یکی از شلوغ ترین و پر ترددترین نمایشگاههای  پلاستیک بتوان نامید.
 مدیران و هیات اعزامی شرکت پتروشیمی جم طی نشست هایی به بررسی امکان بازاریابی و یا انتخاب توزیع کننده مناسب در بازار اروپا، دریافت اطلاعات درخصوص نیاز این بازار و ترکیب گریدها، دریافت پیشنهاداتی جهت خدمات لجستیک و حمل و نقل، فرصتهای انتقال تکنولوژی،  تأمین تجهیزات و مواد از بازار اروپا، پرداختند.

این گزارش می افزاید: شرکت پتروشیمی جم با حضور در نمایشگاه میلان پلاست از این فرصت استفاده نمود و به شناسایی بازارهای جدید مثل بازار آفریقا پرداخت.

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۸۶۶
کد خبر : ۸۰۱
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید