اخبار

راهیابی بانوی قهرمان پتروشیمی جم به تیم ملی

راهیابی بانوی قهرمان پتروشیمی جم به تیم ملی
آرین فر هم اکنون در مرحله ی آخر اردوی تیم ملی کانوپولوی دختران جمهوری اسلامی ایران برای مسابقات آسیایی سنگاپور حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، پریسا آرین فر فرزند علی آرین فر از پرسنل مجتمع پتروشیمی جم به تیم ملی کانوپولوی جمهوری اسلامی ایران برای مسابقات آسیایی سنگاپور دعوت شد.

پریسا آرین فر بیش از یک ماه است که در اردو آمادگی تیم ملی حضور دارد و تمرینات سخت و نفس گیر را به خوبی پشت سر گذاشته است و آمادگی لازم جهت حضور در مسابقات آسیایی را دارد.

بر اساس این گزارش: آرین فر هم اکنون در مرحله ی  آخر اردوی تیم ملی کانوپولوی دختران جمهوری اسلامی ایران برای مسابقات آسیایی سنگاپور حضور دارد.
شایان ذکر است رشته کانوپولو، که در برخی کشورها کایاک‌پولو نامیده می‌شود، یک ورزش گروهی با توپ است، که بر روی آب و توسط دو تیم با ۵ بازیکن (هریک بر روی یک قایق ِ کانو) انجام می‌شود. هر تیم تلاش می‌کند تا توپ را وارد دروازه حریف کند، در پایان تیمی که تعداد گل بیشتری به ثمر رسانده است، برنده خواهد بود. کانوپولو یکی از انواع ورزش قایقرانی کانو و کایاک است. این رشته در سه دوره اخیر بازی‌های جهانی که مخصوص مهمترین ورزش‌های غیرالمپیکی است، برگزار شده‌است.

سایر عناوین و قهرمانی ها:
آرین فر با تیم کانو پولوی سپاهان اصفهان  مقام دوم کشور را کسب کرد همچنین با تیم کانو پولوی استان اصفهان نیز در مسابقات قهرمانی کشور نایب قهرمان شد.
 ایشان در زمینه قایقرانی رشته اسلالوم ( آبهای آرام ) نیز در سال گذشته به مقام سوم  و انتخابی تیم ملی دست یافت.
قهرمان مسابقات آمادگی جسمانی، قهرمانی کشور در سال 92 نیز از عناوین او می باشد.
پریسا آرین فر در زمینه شنا نیز بیش از 10 سال است که در تمام مسابقات شنا ی شرکتهای پتروشیمی و وزارت نفت شرکت می کندو بیش از 30 مدال طلا از این مسابقات برای پتروشیمی جم کسب کرده است.

۳۱ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۲۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۲۲۳
کد خبر : ۸۲۳
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید