اخبار

تیم شنا پتروشیمی جم همچنان بدون رقیب

تیم شنا پتروشیمی جم همچنان بدون رقیب
تیم شنا پتروشیمی جم همچنان بدون رقیب مقام اول را از آن خود کرد و بدمینتون الف و ب پتروشیمی جم به ترتیب اول و دوم شدند همچنین تیم دارت پتروشیمی جم دوم شد

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، تیم بانوان این شرکت با حضور در شته های مچ اندازی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، طناب کشی، شنا، بدمینتون و دارت از سری مسابقات المپیاد ورزشی بانوان منطقه پارس به عنوان مختلف دست یافتند.
تیم شنا پتروشیمی جم همچنان بدون رقیب
المپیاد ورزشی بانوان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس جنوبی در رشته شنا و در استخر مجموعه شیرینو با حضور بانوان شاغل در منطقه پارس برگزار شد.
 در پایان تیم پتروشیمی جم مدافع عنوان قهرمانی  مثل همیشه به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های شرکت پازارگاد  و آریاساسول  به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

 تیم بدمینتون الف و ب پتروشیمی جم به ترتیب اول و دوم شدند
در ادامه مسابقات المپیاد ورزشی بانوان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس جنوبی مسابقه رشته بدمینتون در سالن چند منظوره هتل شیرینو برگزار شد.
در پایان این رقابت تیم پتروشیمی جم الف به مقام اول و تیم‌های پتروشیمی جم ب  و پتروشیمی زاگرس به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

 

تیم دارت پتروشیمی جم دوم شد
المپیاد ورزشی بانوان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس جنوبی در رشته دارت دنبال شد و در پایان از تیم پتروشیمی جم آتنا نوروزی به مقام دوم این مسابقات دست یافت.۳۱ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۲۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۷۳۶
کد خبر : ۸۲۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید