اخبار

دوچرخه سوار پتروشیمی جم سفیر صلح و دوستی

دوچرخه سوار پتروشیمی جم سفیر صلح و دوستی
عبدالله کوهی از شرکت پتروشیمی جم یکی از پرسنلی است که بعنوان سفیر صلح و دوستی به نمایندگی از مردم ایران در کشور ترکیه رکاب زنی کرد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم،عبدالله کوهی نژاد ازدوچرخه سواران فعال کشور است که دریکسال اخیربه مناسبتهای مختلف فرهنگی و ملی به چند نقطه از کشور مانند کیش ، بندرعباس ، قشم ، کنگان و بوشهر به مسافت تقریبی 3000 کیلومتررکاب زنی کرد.

کوهی نژاد به تازگی هم موفق شد کارت سایکل توریست خود را ازفدراسیون دوچرخه سواری دریافت کند و این اولین سفر برون مرزی وی می باشد و بعنوان یک ایرانی ازکشوری بزرگ، کهن، متمدن و متبرک به وجود حضرت ثامن الحج حامل پیام صلح ودوستی از طرف ملت ایران به مردم دنیا می باشد.

 مراسم بدرقه دوچرخه سوار عبدالله کوهی نژاد با حضور نادری فرماندار، نظاماتی رئیس اداره ورزش و جوانان و دیگر مسئولین شهرستان عسلویه همچنین متینی مشاور مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم و فولادوند مدیر منابع انسانی شرکت جم صنعتکاران برگزار شده بود که از مرز بازرگان ایران وارد ترکیه شد و در شهرهای وان، گواش، بتلیس، موش، بینگول، تونجلی، ارزنجان، سیواس آنکارا، ایزمیت،استانبول، مانیسا ، ازمیر ، آیدین و درپایان آنکارا رکاب زنی کرد .

۲ شهریور ۱۳۹۴ ۱۶:۳۴
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۴۰۹
کد خبر : ۸۳۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید