اخبار

نخستین حضور شرکت پتروشیمی جم در نمایشگاه ویتنام پلاس

نخستین حضور شرکت پتروشیمی جم در نمایشگاه ویتنام پلاس
نخستین حضور شرکت پتروشیمی جم و شرکت pcc در یکی از مهمترین نمایشگاه های شرق آسیا امروز رقم خورد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، حضور شرکت پتروشیمی جم به همراه شرکت pcc دو شرکت شاخص ایرانی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی پلاستیک، بسته بندی و لاستیک ویتنام برای اولین بار رقم خورد.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی پلاستیک، بسته بندی و لاستیک در شهر 'هو شی مینه' ویتنام  امروز با حضور وزیر صنعت و رییس انجمن پلاستیک ویتنام و تایوان در مرکز نمایشگاه های بین المللی ویتنام افتتاح شد و تا 19 سپتامبر برابر با 28 شهریورماه ادامه خواد داشت.
این نمایشگاه در حالی برگزار می شود که چهاردهمین دوره آن از اثرگذارترین بازارها و منابع برای صنعت پلاستیک در ویتنام بوده است که کیفیت بالای نمایشگاه ویتنام پلاس 2014باعث شد تا نزدیک به 10،025 بازدید کننده تخصصی از این نمایشگاه دیدن کنند.
نمایشگاه ویتنام پلاس یکی از مهمترین نمایشگاه های شرق آسیا است که یکی از سازماندهندگان این نمایشگاه وزارت صنعت و تجارت این کشور است و همچنین انجمن های صنایع ماشین آلات، قالبسازان و پلاستیک تایوان از حامیان این نمایشگاه هستند.
شایان ذکر است به گزارش شرکت بیوتی اسکای نماینده انحصاری نمایشگاه ویتنام پلاس حاکی از آن است که چهاردهمین دوره این نمایشگاه از اثرگذارترین بازارها و منابع برای صنعت پلاستیک در ویتنام بوده است. در نمایشگاه چهاردهم بیش از ۲۲۰ غرفه از ۱۰ کشور و منطقه مختلف محصولات و تجهیزات خود را ارائه کرده بودند.

برای مشاهده تصاویر این نمایشگاه کلیک فرمائید.

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۳:۱۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۵,۹۴۶
کد خبر : ۸۳۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید