اخبار

جم، میزبان اولین همایش خوردگی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

جم، میزبان اولین همایش خوردگی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی
دبیر اولین همایش خوردگی گفت: اولین همایش منطقه ای خوردگی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به میزبانی پتروشیمی جم با حضور اساتید و متخصصان برجسته کشور فردا صبح برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، همایش یک روزه منطقه ای خوردگی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با همکاری و تعامل مدیریت سه واحد پژوهش و توسعه، بازرسی فنی و حفاظت فلزات و روابط عمومی پتروشیمی جم فردا صبح در تالار آپادانا در محل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) مجتمع پتروشیمی‌جم برگزار خواهد شد.

دبیر همایش خوردگی ارتقاء سطح علمی کارکنان شاغل در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی را از اهداف مهم برگزاری این همایش خواند و گفت: پیرو سمینارهای برگزارشده با موضوع چالش‌های مصرف PE 100 در ایران و همایش چالش‌های زیست محیطی صنایع پتروشیمی در ماه‌های گذشته، برگزاری همایش منطقه‌ای خوردگی از جمله همایش هایی است که برگزارکنندگان آن در برپایی هرچه بهتر چنین همایش هایی در سطح منطقه به منظور ارتقا سطح علمی همکاران تلاشی فراوان داشته اند.

هادی رضایی در خصوص محورهای همایش گفت: مدیریت خوردگی، خوردگی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، خوردگی در تجهیزات فرایندی، خوردگی در دماهای بالا، تحقیق و توسعه در علم و فناوری خوردگی، ممانعت کننده های نوین، روش‌های نوین جلوگیری از خوردگی، روش‌های نوین پایش خوردگی و نانو تکنولوژی  محورهای این همایش هستند که در هر یک از آن ها مطالب مفیدی ارایه خواهد شد.

رضایی با اشاره به حضور اساتید مدعو برجسته در این همایش اظهار داشت: دکتر محمد علی گلعذار و دکتر عبدالمجید اسلامی از اساتید برجسته دانشگاه صنعتی اصفهان، دکتر رضا جواهردشتی رییس رصدخانه خوردگی و مشاور عالی پژوهشگاه شاخص پژوه، مهندس امیر حنایی از شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران، مهندس محمد حسین کهتری از شرکت تکین کو و مهندس فرزانه اکوان ازشرکت آریاSGS از سخنرانان اصلی با رویکرد های تعریف شده این همایش خواهند بود.

جهت مشاهده برنامه زمانبندی مربوط به همایش اینجا کلیک نمایید.

عزیزانی که موفق به ثبت نام و حضور در این همایش نشدند می توانند به صورت آنلاین از طریق وبینار از مطالب مطروحه بهره مند گردد.

۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۱۲۲
کد خبر : ۸۴۴
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید