اخبار

مدیرعامل جدید پتروشیمی جم منصوب شد

مدیرعامل جدید پتروشیمی جم منصوب شد
آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم، با حضور دکتر اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر برادران مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و جمعی از مدیران پتروشیمی جم برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، عصر امروز آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت، با حضور دکتر اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و دکتر برادران مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و جمعی از مدیران  پتروشیمی جم برگزار شد.
دکتر اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در این مراسم ضمن تشکر از زحمات مهندس سید علی بهشتیان، مهندس سید حسین میر افضلی را به‌عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی جم معرفی کرد.
دکتر برادران رییس هیات مدیره پتروشیمی جم و مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی در این جلسه از زحمات مهندس سید علی بهشتیان در مدت تصدی مسئولیت مدیرعاملی شرکت پتروشیمی جم قدردانی کرد و حضور دکتر اسلامیان در این جلسه را نشان از اهمیت و جایگاه والای خاص پتروشیمی جم دانست.
سید علی بهشتیان مدیرعامل سابق پتروشیمی جم از همه همکاران و مدیران واحدها و حسن اعتماد نسبت به وی تشکر و ابراز امیدواری کرد پتروشیمی جم همچنان در مسیر رشد، تعالی و توسعه گام بردارد.
همچنین سید حسین میر افضلی مدیرعامل جدید پتروشیمی جم از زحمات مهندس بهشتیان در مدت تصدی تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که با حمایت مدیران به اهداف موردنظر و ظرفیت‌های قابل‌قبول برسیم.

 

۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۳:۴۹
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۷,۴۳۷
کد خبر : ۸۴۹
رضا محبی خراطی
۱۳۹۴/۰۷/۱۸
0
5
29

با آرزوی سر افرازی و پیشرفت روز افزون برای شرکت پتروشیمی جم


نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید