اخبار

بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی در پتروشیمی جم

بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی در پتروشیمی جم
مراسمی به مناسبت بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی با حضور رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی ومدیرعامل شرکت پتروشیمی جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مراسمی به مناسبت بزرگداشت روز ایمنی و آتش نشانی امروز صبح در سالن آپادانا با حضور رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مدیر عامل و پرسنل شرکت برگزارشد.
نریمان نژاد در حضور متخصصان و پرسنل شرکت پتروشیمی جم ضمن تاکید بر آموزش ایمنی و HSE اظهار داشت: هر چقدر سیستم های حفاظتی را قوی کنیم مطمئنا اگر فرهنگ ایمنی آموزش داده نشود اتفاق خواهد افتاد.
رئیس ایمنی و آتش نشانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در ادامه افزود: در مجتمع های پتروشیمی همانطور که بهره بردار باید مباحث ایمنی را به خوبی بداند کارشناس ایمنی نیز باید مراحل بهره برداری را بداند.
وی در ادامه با یادآوری سلامت پرسنل در مجتمع های پتروشیمی تصریح کرد: موارد بهداشتی نیروهای خاص باید مورد توجه قرار داده شود چون بیماری هایی مثل فشار خون، قلبی و عروقی بیماری های نهفته ای هستند که هر زمان ممکن است تاثیر خود را در فرد بگذارد و ما اطلاع نداشته باشیم.
نریمان نژاد با اشاره به سرمایه گذاری در حوزه ایمنی و آتش نشانی یادآور شد: هرچقدر در این حوزه سرمایه گذاری شود با یک اتفاق کوچک یا سهل انگاری یکی از پرسنل اتفاقاتی خواهد افتاد که همه سرمایه گذاری ما را تحت شعاع قرار می دهد.
وی در پایان با تبریک انتصاب مدیرعامل شرکت پتروشیمی جم گفت: سعی کنیم در حوزه ایمنی و HSE از مشاوره ها استفاده کنیم و مهندس میر افضلی در مدیریت پتروشیمی خراسان به خوبی در این زمینه عمل کرده اند و مطمئنا در این شرکت نیز فعالیت های موثر ایشان تداوم خواهد یافت.

۲۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۰۳۹
کد خبر : ۸۵۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید