اخبار

محتشمی پور: جم حامی ما در تامین نیاز و رساندن محصول به بازار

محتشمی پور: جم حامی ما در تامین نیاز و رساندن محصول به بازار
نمایشگاه اصفهان پلاست با حضور رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی و مسئولین استانی در محل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، نمایشگاه اصفهان پلاست امروز بعد از ظهر در محل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان با حضور رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی، هیئت همراه، مسئولین استان اصفهان و مدیر اجرایی دهمین نمایشگاه اصفهان پلاست در غرفه پتروشیمی جم شروع به کار کرد.
مهندس محتشمی پور در حاشیه بازدید از غرفه پتروشیمی جم اظهار داشت: شرکت پتروشیمی جم یکی از حامیان ما در کمبود مواد اولیه در بازار است و همیشه ما را در این امر مهم یاری کرده است.
رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی یادآور شد: شرکت پتروشیمی جم با مدیریت قبل(مهندس بهشتیان) و مدیریت جدید( مهندس میر افضلی) رویکرد همیاری و همراهی خود را در تامین نیاز و رساندن محصول به بازار داخلی حفظ  نمود.
مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی اصفهان پلاست در این بازدید گفت: ما مفتخریم که پتروشیمی جم دعوت ما برای حضور در این نمایشگاه را پذیرفته و حضور شرکت های بزرگی مثل پتروشیمی جم نقطه قوت این نمایشگاه است.
علی شالباف با تاثیرگذار بودن نمایشگاه اصفهان پلاست تصریح کرد: دهمین دوره نمایشگاه تخصصی لاستیک، پلاستیک، ماشین آلات و تجهیزات وابسته اصفهان با هدف ارتقا و رشد هرچه بیشتر و بهتر صنایع پلاستیک و پلیمر در سطوح داخلی و بین المللی تا 15 آبان ادامه خواهد داشت.
شایان ذکر است: نمایشگاه تخصصی اصفهان پلاست با عنوان کامل دهمین نمایشگاه تخصصی صنعت پلاستیک، لاستیک، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، نمایشگاهی است دو سالانه که پس از یک دهه برگزاری بعنوان اولین نمایشگاه تخصصی صنعت لاستیک و پلاستیک ایران توانسته است به عنوان یک نمایشگاه تخصصی منطقه‌ای موفق پس از ایران پلاست با توجه به قرارگیری در قطب صنعتی و مرکزیت کشور (استان اصفهان) جایگاه ویژه‌ای را در بین فعالین این صنعت به خود اختصاص دهد.


۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۸:۱۶
تعداد بازدید : ۲,۷۹۵
کد خبر : ۸۵۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید