اخبار

اولین هم اندیشی ماشینری مجتمع های منطقه در پتروشیمی جم

اولین هم اندیشی ماشینری مجتمع های منطقه در پتروشیمی جم
هم اندیشی " توربو اکسپندر، مشکلات و موانع تعمیراتی و ارائه راهکارها" جهت تعامل بیشتر و همکاری با سایر مراکز صنعتی، مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاههای گازی در پتروشیمی جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، اولین هم اندیشی ماشینری پتروشیمی های منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس با موضوع:" توربو اکسپندر، مشکلات و موانع تعمیراتی و ارائه راهکارها" امروز ظهر در پتروشیمی جم برگزار شد.
مهندس حمید حسین زاده طلایی با اشاره به همکاری و تعامل مجتمع پتروشیمی جم در منطقه اظهار داشت: در راستای سیاست گذاری مدیریت پتروشیمی جم در جهت تعامل بیشتر و همکاری با سایر مراکز صنعتی ،مجتمع های پتروشیمی و پالایشگاههای گازی این هم اندیشی برنامه ریزی شده بود.
معاون تعمیرات ماشین آلات دوارشرکت در ادامه افزود: این هم اندیشی بمنظور اعتلای فرهنگ دانش و همکاری بیشتر کارکنان منطقه  بعنوان محرک جدیدی برای خلق نوآوری  اولین هم اندیشی ماشینری پتروشیمی های منطقه پارس به همت اداره تعمیرات هماهنگی و برگزار شد.
حسین زاده طلایی در ادامه گفت:این هم اندیشی با حضور متخصصین ماشین آلات دوار،بهره برداری و خدمات فنی مجتمع های پتروشیمی آریا ساسول، کاویان، پارس و جم برگزار شد که انشاالله امید داریم در هم اندیشی های بعدی متخصصان مجتمع های دیگر منطقه هم از این برنامه استقبال کنند.
معاون تعمیرات ماشین آلات دوارشرکت پتروشیمی جم با تاکید بر انتقال تجربیات متخصصان حاضر در منطقه تصریح کرد: دراین نشست معاونت تعمیرات پتروشیمی جم مهندس قیامی به ضرورت برگزاری چنین نشستهای  هم اندیشی به منظور تبادل اطلاعات وتجربیات ،ابزار و قطعات یدکی تاکید کردند.
بر اساس این گزارش: درادامه مهندس طلائی معاونت ماشینری و مهندس یوسف درج رئیس بهره برداری واحد الفین مشخصات مکانیکی و عملیاتی توربو اکسپندر و مشکلات موجود را تشریح کردند و حاضرین به بیان نقطه نظرات خود درمورد موضوع هم اندیشی پرداخته واز طرف ادارات مختلف بحث و تبادل نظر شد.
شایان ذکر است: مهندسان و متخصصان حاضر در جلسه نیز ضمن استقبال از این هم اندیشی جای خالی آنرا در منطقه یادآور شدند و مواردی بعنوان راهکار ارائه و با تنظیم صورتجلسه در اختیار حاضران جلسه در هم اندیشی قرار گرفت.

۴ آذر ۱۳۹۴ ۱۵:۳۸
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱۰,۷۶۴
کد خبر : ۸۶۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید