اخبار

حضور رئیس شورایعالی آموزش منطقه در پتروشیمی جم

حضور رئیس شورایعالی آموزش منطقه در پتروشیمی جم
رئیس شورایعالی آموزش منطقه ویژه اقتصادی انرژی: بدون تردید انتقال دانش فنی در دوران پساتحریم ضرورت همکاری‌های آموزشی در منطقه پارس جنوبی را بیشتر می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، حجت‌الاسلام عبدالله حاجیانی صبح امروز در دومین جلسه شورای آموزش عالی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اظهار داشت: سازمان منطقه ویژه در امر آموزش نیروی انسانی اهتمام خاصی دارد.
رئیس شورایعالی آموزش منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ضمن برشمردن اهداف و وظایف شورایعالی آموزش به تبیین این سیاست‌ها پرداخت و تصریح کرد: آینده پارس جنوبی و دوران پسا تحریم، نیاز به تدوین قوانینی دارد که راه را برای انتقال آموزش و دستاوردها در زمینه تکنولوژی هموار سازد.
حاجیانی گفت: پیدا کردن یک زمینه مشترک همکاری‌های آموزشی  علیرغم سیاست‌ها و روش‌های جداگانه شرکت‌ها نیازمند هم‌اندیشی و گفتمان توسعه محور است که در این مسیر شرکت‌ها لازم است با انعطاف بیشتر و با افق جامع‌تری مسئله را دنبال کنند.
رئیس آموزش و توانمند سازی نیروی انسانی پارس جنوبی بیان داشت: تلاش‌های صورت پذیرفته شده از سوی این اداره در آموزش‌های برون سازمانی تاکنون منجر به آموزش 2 هزار نفر جوان جویای کار شده است که همه این فعالیت‌ها با کمترین امکانات و بودجه آموزشی به سرانجام رسیده است.
حاجیانی ابراز داشت: بدون تردید انتقال دانش فنی در دوران پساتحریم ضرورت همکاری‌های آموزشی در منطقه پارس جنوبی را بیشتر می‌کند.
بر اساس این گزارش، دومین جلسه شورای آموزش عالی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با هدف بررسی مصوبات این شورا در پتروشیمی جم و با حضور مدیران و مسئولان آموزشی شرکت‌های فعال در منطقه برگزار شد.

۱ دی ۱۳۹۴ ۱۶:۲۷
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۹,۷۱۲
کد خبر : ۸۷۹
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید