اخبار

جشن باشکوه خانواده بزرگ جم با حضور مهندس میر افضلی

جشن باشکوه خانواده بزرگ جم با حضور مهندس میر افضلی
به مناسبت هفته و حدت، میلاد خجسته حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد فرخنده امام جعفر صادق (ع) جشن با شکوهی با حضور مدیر عامل، مدیران، روسا، کارکنان و خانواده های آنها در شهرک خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، به مناسبت هفته وحدت، میلاد خجسته حضرت محمد مصطفی (ص) و میلاد فرخنده امام جعفر صادق (ع) شامگاه دیروز جشن باشکوهی با حضور مدیر عامل، مدیران، روسا، کارکنان و خانواده های آنها در شهرک خلیج فارس برگزار شد.

در این مراسم باشکوه که کارکنان شرکت پتروشیمی جم به همراه خانواده‌های خود حضور داشتند مهندس میر افضلی مدیر عامل شرکت ضمن خوش آمدگویی به خانواده های کارکنان شرکت، استمرار تولید در مجتمع عظیم پتروشیمی جم را حاصل تلاش شبانه روزی کارکنان و از خودگذشتگی خانوادهای این عزیزان دانست.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم در ادامه با اشاره به هزینه بالای بهداشت و درمان در منطقه پارس تصریح کرد: با شرکت های نفتی مستقر در منطقه انرژی اقتصادی پارس به توافقات خوبی رسیدیم که انشاالله در آینده ای نزدیک مرکز درمانی فوق تخصصی در منطقه ایجاد خواهیم کرد.

مهندس میر افضلی در ادامه افزود: در جلسه ای که با شرکت های نفتی مستقر در منطقه جهت تاسیس شرکت مشترک به نتیجه رسیدیم مقرر شد مجموعه تفریحی، ورزشی و رفاهی ایجاد کنیم و چون این خلا در منطقه احساس می شود مصرانه پیگیر تاسیس این مجموعه هستیم.

در ادامه این جشن بزرگ که با مجریگری حسین عباسی از مجریان نام آشنا و جوان صدا و سیما برگزار شد، مدیحه سرای توانای کشور عباس گلشنی با اجرای زیبای خود به مدح حضرت محمد (ص) پرداخت و بعد از آن گروه موسیقی به خوانندگی شهرام شکوهی قطعه های موسیقی را به زیبایی اجرا کردند و پس از آن، بمب خنده ایران عباس رضا زاده لحظات شادی را برای حاضرین فراهم کرد.

در حاشیه این جشن به یاد ماندنی گروه عمو رضا و غرفه های کودکان اعم از نقاشی روی صورت، قرآن بخوانید و جایزه بگیرید، بادکنک، نقاشی و ... لحظات شادی را برای کودکان به یادگار گذاشتند.

 

 

 

۸ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۲,۰۷۳
کد خبر : ۸۸۵
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید