اخبار

جلسه گروه دی٨ در حاشیه دهمین نمایشگاه ایران پلاست برگزار می شود

جلسه گروه دی٨ در حاشیه دهمین نمایشگاه ایران پلاست برگزار می شود
جلسه کشورهای عضو گروه دی ٨ در حاشیه دهمین نمایشگاه ایران پلاست برگزار می شود.
به گزارش شانا، دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به عنوان بزرگترین گردهمایی صنعت پتروشیمی و صنایع تکمیلی پتروشیمی ایران و خاورمیانه فروردین ماه سال آینده به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.
همزمان با آغاز شمارش معکوس لغو تحریمهای بین‌المللی، در کنار شرکتهای داخلی تاکنون شرکتهای متعددی از کشورهای اتریش، آلمان، ایتالیا، انگلیس، تایوان، ترکیه، هند، چین، کره جنوبی، پاکستان و چندین کشور آسیایی و اروپایی دیگر در نمایشگاه دهم ایران پلاست حضور می‌یابند.
در این میان یکی از مهمترین انتظارات فعالان و کارآفرینان صنایع تکمیلی پتروشیمی و بویژه غرفه گذاران نمایشگاه ایران پلاست در طول ٩ دوره گذشته، بازدیدهای تخصصی از نمایشگاه بوده است، براین اساس برای دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست برنامه ریزی ویژه‌ای به منظور افزایش بازدید حرفه ای و تخصصی از این نمایشگاه شده است.
براساس این گزارش، با انجام مکاتبات و هماهنگیهای گسترده توسط امور بین‌الملل دبیرخانه دهمین نمایشگاه ایران پلاست، برنامه ریزی برای گروه بزرگی از بازرگانان و تجار بین‌المللی و خارجی فعال در صنایع تکمیلی پتروشیمی از دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست قطعی شده است.
در شرائط فعلی کشورهایی همچون عراق بویژه اقلیم کردستان، افغانستان، ترکمنستان و در کنار ترکیه از مهمترین بازارهای هدف صنایع تکمیلی پتروشیمی کشور هستند و از این رو بازدید تجار و بازرگانان این کشورها در اولویت قرار داده شده است.
همچنین با هماهنگی انجام شده با کشورهای عضو گروه D٨، بازرگانان این گروه شامل کشورهای ترکیه، بنگلادش، مصر، اندونزی، مالزی، پاکستان و نیجریه همزمان با برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست به منظور نشست پتروشیمی این گروه که در حاشیه این نمایشگاه برگزار خواهد شد، به تهران سفر می کنند.
ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، از حضور مدیران و مسئولان ارشد چندین شرکت بزرگ ماشین سازی از کشورهای آلمان، ایتالیا و اتریش در این نمایشگاه خبر داد و اعلام کرد: مدیران و اعضای چندین سندیکا و انجمن بین‌المللی فعال در صنایع تکمیلی پتروشیمی، پلاستیک و ماشین سازی هم به تهران سفر خواهند کرد.
به گزارش ستاد خبری دهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست، این نمایشگاه در فضایی به مساحت ٢٣ هزار مترمربع، قرار است در چهار گروه شامل مواد اولیه، کالاهای ساخته شده و نیمه ساخته، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات در تهران برگزار شود.
۲۲ دی ۱۳۹۴ ۱۴:۳۲
خبرگزاری شانا |
تعداد بازدید : ۱,۴۴۱
کد خبر : ۸۹۷
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید