اخبار

افتتاح نمایشگاه کتاب و صنایع دستی اختصاصی پتروشیمی جم

افتتاح نمایشگاه کتاب و صنایع دستی اختصاصی پتروشیمی جم
این نمایشگاه با رویکرد فرهنگی و به منظور آشنایی پرسنل و خانواده ها با کتاب های چاپ جدید و گوناگون با عناوین مختلف، برپا شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، به مناسب دهه مبارک فجر امروز صبح نمایشگاه اختصاصی کتاب و صنایع دستی در شهرک خلیج فارس با حضور مدیر عامل و مدیران شرکت پتروشیمی جم افتتاح شد.

مهندس میر افضلی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: هدف برگزاری این نمایشگاه کتابدار کردن پرسنل نیست بلکه کتاب خوان کردن آنان است.
مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم در ادامه با اشاره به برگزاری برنامه هایی جهت بالا بردن سطح مطالعه در بین پرسنل و خانوادها بر انجام مسابقات فرهنگی و رونق هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی تاکید کرد.

بر اساس این گزارش نمایشگاه اختصاصی کتاب پتروشیمی جم با رویکرد فرهنگی و به منظور آشنایی پرسنل و خانواده ها با کتاب های چاب جدید و گوناگون با عناوین مختلف، برپا شد و ناشران مختلفی محصولات خود را برای رده های سنی متفاوت، عرضه نموده اند.

همچنین نمایشگاه اختصاصی صنایع دستی شرکت پتروشیمی جم به منظور آشنایی و آموزش پرسنل و خانواده ها در 6 غرفه راه اندازی شده است که پرسنل و خانواده های آنان در دو نوبت صبح و عصر می توانند از این غرفه ها بازدید کنند و آموزش لازم را ببینند.

این گزارش می افزاید: این نمایشگاه تا 30 بهمن ماه برپا خواهد بود که پرسنل شرکت پتروشیمی جم و جمصنعتکاران با در دست داشتن کارت ملی می توانند از تخفیف ویژه این نمایشگاه استفاده کنند.

عکس های مربوط به افتتاح نمایشگاه های امروز در لینک های زیر مشاهده نمایید:

افتتاح نمایشگاه اختصاصی صنایع دستی جم

افتتاح نمایشگاه روایت مکتوبات انقلاب

افتتاح نمایشگاه اختصاصی کتاب جم
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۵:۴۷
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۲۰۴
کد خبر : ۹۲۰
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید