اخبار

برادران: تشکیل هلدینگ تخصصی نفت گاز و پتروشیمی صندوق بازنشستگی

برادران: تشکیل هلدینگ تخصصی نفت گاز و پتروشیمی صندوق بازنشستگی
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی در حضور مدیرعامل و مدیران جم اظهار داشت: جم بازوی اصلی سودآوری و بازدهی مجموعه صندوق بازنشستگی تلقی می شود.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، علیرضا برادران، رییس هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم در نشست دیروز بعدازظهر با مدیران واحدهای مختلف شرکت اظهار داشت: چند روز گذشته مصادف با شروع ایام الله دهه فجر، مجموعه سرمایه گذاری صندوق، هلدینگ تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی را تشکیل داد.

برادران با اعلام تشکیل هلدینگ تخصصی در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی گفت: کشور ما در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی یک مزیت رقابتی دارد و در یک سال گذشته در مجموعه جم اتفاقات خوبی افتاده که  شایسته تقدیر و تشکر است.

ایشان در ادامه بیان داشت: هلدینگ تخصصی انرژی، صنعت و معدن، عمران و ساختمان، صنایع غذایی و کشاورزی، مالی و گردشگری از جمله هلدینگ‌های تخصصی خواهند بود که در صندوق بازنشستگی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

برادران تصریح کرد: نگاه ما بر هلدینگ‌ها یک نگاه تخصصی خواهد بود و بنا داریم از کارشناسان، صاحبنظران و متخصصین در راستای افزایش بهره‌وری شرکت‌ها در صندوق بازنشستگی استفاده کنیم.

وی با تاکید بر افزایش ظرفیت تولید در واحدهای شرکت پتروشیمی جم یادآور شد: همدلی در هلدینگ باعث شد 25 درصد سهام پلی پروپیلن را خریداری کنیم که مجموع سهام ما به حدود 75 درصد برسد و کماکان اهداف جدید و مترقی در این مجموعه در دست داریم.

ریس هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم در ادامه افزود: با افتتاح فاز های 15 و 16 پارس جنوبی و دریافت خوراک صد درصدی به توان و ظرفیت اسمی در واحدهای تولیدی خواهیم رسید.

وی در ادامه با اشاره به توافق ایران با قدرت های جهانی تصریح کرد: با توجه به فضای پسابرجام با برجام 2 وظیفه ما اقتصادی ها ترسیم کارهایی است  که نمونه آن را در دوران قبل از تحریم داشتیم.

علیرضا برادران در پایان در حضور مدیرعامل و مدیران شرکت اظهار داشت: جم بازوی اصلی سودآوری و بازدهی مجموعه صندوق بازنشستگی تلقی می شود و با توجه به حضور نیروهای متخصص در این شرکت ارزش افزوده خواهیم داشت.

عکس های مربوط به بازدید هیات مدیره:

بازدید اعضای هیات مدیره صندوق بازنشستگی و شرکت سرمایه گذاری بازنشستگی

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۵:۲۱
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۳,۲۰۹
کد خبر : ۹۳۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید