اخبار

نشست هم اندیشی واحدهای پلی اتیلنی مجتمع های پتروشیمی کشور در پتروشیمی جم برگزارشد

نشست هم اندیشی واحدهای پلی اتیلنی مجتمع های پتروشیمی کشور در پتروشیمی جم برگزارشد
نشست هم اندیشی واحد های پلی اتیلنی مجتمع های پتروشیمی کشور امروز صبح با حضور جمع کثیری از متخصصان، مدیران و اساتید در حوزه HDPE در سالن جلسات پتروشیمی جم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، در ابتدای این نشست مدیر مجتمع پتروشیمی جم ضمن تاکید بر ضرورت برگزاری چنین گردهمایی هایی اظهار کرد: برگزاری این گردهمایی ها فرصت مناسبی است که واحد ها و مجتمع ها، تجارب و مشکلات خود را با هم در میان بگذارند.
 مهندس قاسمی شهری با اشاره به برگزاری نشست های تخصصی در پتروشیمی جم تصریح کرد: مجموعه پتروشیمی جم تا کنون برنامه های مختلفی همچون سمینار، جلسات و نشست های تخصصی برگزار کرده است که از جمله می توان به سمینار pe100، خوردگی، محیط زیست، تعمیرات، خودکفایی و... نام برد.
در ادامه نشست دکتر پژوهان ، مدیر پژوهش شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به معرفی این شرکت پرداخت و با اشاره به تاسیس دفاتر این شرکت در کشور افزود: 3 مرکز فعال در کشور داریم که در ماهشهر، تهران و اراک فعالیت دارند و به تازگی زمینی را در عسلویه جانمایی کرده ایم که مرکز چهارم را در این منطقه راه اندازی کنیم.
مهندس عرفانیان نیز از شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با اسلاید هایی به معرفی دموپلنت HDPE شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی پرداخت و اهمیت آن در صنعت پتروشیمی را یادآور شد.
در پایان هم مهندس حبیب الهی  مباحث مطرح شده در این نشست را در بخش کاتالیست جمع بندی کرد و به تاثیر این موضوعات در بالا بردن سطح دانش مجتمع های پتروشیمی کشور پرداخت.
۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۲۷
روابط عمومی پتروشیمی جم |
تعداد بازدید : ۱,۷۹۵
کد خبر : ۹۵۲
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید