اخبار

شرکت ٢٥ کشور در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست

شرکت ٢٥ کشور در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست
مدیر دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به حضور ٢٥ کشور در نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اشاره کرد و گفت: تاکنون حضور نمایندگان ١٣ کشور اروپایی در این نمایشگاه قطعی شده است.
به گزارش شانا، محمد مقاره روز شنبه در جمع خبرنگاران به افزایش تعداد کشورهای حاضر در نمایشگاه ایران پلاست اشاره کرد و افزود: با توجه به لغو تحریمها و فضای پساتحریم درخواست شرکتهای معتبر اروپایی برای حضور در دهمین نمایشگاه ایران پلاست افزایش یافته است.
مدیر دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با بیان این که نخستین بار در طول برگزاری این نمایشگاه بین المللی، تعداد کشورهای حاضر در نمایشگاه ایران پلاست به ٢٥ کشور رسیده است، اضافه کرد: هم اکنون شرکتهایی از اروپا، اسیا، آفریقا و اقیانوسیه برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.
وی ادامه داد: نمایندگان ١٠ کشور آسیایی، ١٣ کشور اروپایی، یک کشورآفریقایی و یک کشور از قاره اقیانوسیه در این نمایشگاه بین المللی حضور خواهند داشت.
مقاره گفت: تاکنون شرکتهایی از فرانسه، استرالیا، انگلیس، آلمان، اتریش، ایتالیا، اسپانیا، سوییس، هلند، دانمارک، لهستان، روسیه، جمهوری چک، بلژیک، چین، کره جنوبی، تایوان، هند، سنگاپور، ترکیه، امارات، عراق، بحرین، پاکستان و آفریقای جنوبی برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی و ثبت نام کرده اند.
وی با بیان اینکه این شرکت های خارجی در فضای نمایشگاهی به وسعت حدود هشت هزار متر مربع، حضور می یابند، گفت: به سبب استقبال شرکتهای خارجی میزان فضای اختصاص یافته به شرکتهای خارجی افزایش یافته است.
مقاره به برگزاری این نمایشگاه در دوره پساتحریم اشاره کرد و گفت: برگزاری دهمین نمایشگاه ایران پلاست، همزمان با لغو تحریمها به بهترین فرصت برای انتقال دانش، تکنولوژی، انتخاب شرکای مطمئن، جذب سرمایه و بازاریابی برای شرکتهای فعال در صنایع تکمیلی پتروشیمی، پلاستیک، پلیمر و صنعت پتروشیمی کشور بدل شده است.
شرکت ملی صنایع پتروشیمی دهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست را در روزهای ٢٥ تا ٢٩ فروردین ماه  (١٣ تا ١٧ آوریل ٢٠١٦ میلادی) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می کند.
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۰۵
شانا |
تعداد بازدید : ۴,۲۳۱
کد خبر : ۹۷۶
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید