تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 27 اردیبهشت 1401
پتروشیمی جم میزبان مسابقات فوتسال بانوان کشور

  پتروشیمی جم میزبان مسابقات فوتسال بانوان کشور

مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور به میزبانی شرکت پتروشیمی جم در سالن ورزشی سیراف شهرک خلیج فارس در عسلویه در حال برگزاری است.  

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، مسابقات فوتسال بانوان استان بوشهر در آبان ماه 1400 به میزبانی شهر بوشهر برگزار شد و تیم فوتسال بانوان آلاله جم که با حضور خانواده‌های کارکنان پتروشیمی جم از حمایت‌های این شرکت برخوردار است، با کسب مقام اول، موفق به حضور در مسابقات دست اول فوتسال بانوان کشور شد. 

مسابقات دسته اول فوتسال بانوان کشور با حضور 40 تیم از سراسر کشور در 8 گروه 5 تیمی برگزار می‌شود که از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود خواهند کرد. در مرحله بعد از 16 تیم باقیمانده، 8 تیم به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کرده و در مرحله سوم این رقابت‌ها نیز 8 تیم در دو گروه 4 تیمی با هم به رقابت می‌پردازند که دو تیم برتر هر گروه در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم خواهند رفت و در نهایت دو تیم برنده، در لیگ برتر فوتسال بانوان حضور می‌یابند.

گفتنی است "مریم مهرگانی، "فاطمه جعفری"، "سحر کشاورز"، "فاطمه مدرس‌نیا"، "هاجر مزرعه"، "نسیبه سعادت‌خوی"، "ساحل فرهادی"، "خدیجه حسین‌زاده"، "فاطمه ابراهیم‌زاده"، "سارا رضایی"، "مائده مدرس‌نیا"، "زینب دهقانی" و "زهره برجویی‌زاده" اعضای تیم فوتسال بانوان آلاله جم از شرکت‌های جم و جم‌صنعت‌کاران هستند.

شایان ذکر است این فصل از مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور از 25 لغایت 28 اردیبهشت ماه 1401 برگزار می‌شود که تیم آلاله جم میزبانی تیم‌های آریا پاک البرز تهران، صدرا تهران، و پرتو زندگی کوهچنار را بر عهده دارد.

تصاویر
  • پتروشیمی جم میزبان مسابقات فوتسال بانوان کشور
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است