تاریخ انتشار: پنجشنبه 11 آذر 1400
برای اولین بار در کشور؛ عرضه مستقیم محصولات پتروشیمی جم در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه 2021

  برای اولین بار در کشور؛ عرضه مستقیم محصولات پتروشیمی جم در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه 2021

پتروشیمی جم به عنوان بزرگ‌ترین واحد تولید الفین جهان امسال نیز در نمایشگاه پلاست اوراسیا حضور دارد. 

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم؛ سعید شیردل، مدیر بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی جم با اشاره به هدف از حضور در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه گفت: این شرکت در راستای افزایش صادرات غیرنفتی و با هدف افزایش سهم خود از بازار ترکیه در این نمایشگاه حضور یافته است.

 

وی خاطرنشان کرد: در خلال برگزاری نمایشگاه، جلسات فنی و تخصصی برگزار می‌شود و مشتریان و مصرف‌کنندگان بازار مراجعه و مسائل و چالش‌های دسترسی و خرید از پتروشیمی جم را مطرح می‌کنند. 

 

شیردل ادامه داد: هفته گذشته طی برگزاری یک جلسه تندر موضوع فروش نمایشگاهی مطرح و بررسی شد که این مهم برای اولین بار اتفاق می‌افتد، و هیچ یک از شرکت‌های ایرانی تاکنون موفق به این کار نشده‌اند.  

 

به گفته‌ی مدیر بازاریابی و فروش شرکت پتروشیمی جم، محصولات اصلی عرضه شده در بازار ترکیه شامل گریدLL235F6 ، پلی اتیلن سنگینBL3 ، CRP100، HD 52518 (پلی اتیلن سنگین گرید 52518)، گرید PE100 نچرال و EX5 است. 

 

وی با اشاره به حضور پتروشیمی جم در بازارهای جهانی اظهار کرد: تا سال 99 ترکیه سهم تقریباً 20 درصدی در بازار فروش جم داشته که این میزان در هشت ماهه سال جاری به 45 درصد رسیده است و امیدواریم در طول برگزاری نمایشگاه اوراسیا طی تعامل با مشتریان این سهم را از این بالاتر ببریم. 

 

سعید شیردل ضمن برشمردن مزیت‌های بازار ترکیه عنوان کرد: نزدیک بودن ترکیه به ایران که از این رهگذر می‌توان محصول را سریع‌تر به مشتری رساند و پول هم به شکل نقدی دریافت می‌شود؛ همچنین بالاتر بودن قیمت در این بازار نسبت به بازارهای دیگر و اختلاف بین 15 تا 20 درصدی نسبت به بازار چین که این دو عامل باعث شده سود بیشتری از این بازار داشته باشیم. 

 

مدیر بازاریابی و فروش پتروشیمی جم با بیان اینکه تفاوت نمایشگاه ترکیه بهبود قیمت‌ها است، گفت: امسال نقطه عطف حضور در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه 2021 عرضه مستقیم (آزاد) و نمایشگاهی به عنوان یک استراتژی برای افزایش فروش بوده که برای اولین بار انجام می‌شود. 

 

گفتنی است نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت پتروشیمی در سطح منطقه در زمینه محصولات پلیمری، صنعت، ماشین‌آلات و مواد خام مورد نیاز صنعت پلاستیک از 10 آذرماه در استانبول آغاز شده و تا 13 آذرماه ادامه دارد.

تصاویر
  • برای اولین بار در کشور؛ عرضه مستقیم محصولات پتروشیمی جم در نمایشگاه پلاست اوراسیای ترکیه 2021
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است