تاریخ انتشار: یکشنبه 18 آبان 1399
مهر تأیید صنایع پایین دستی بر کیفیت گرید LL235F6 پتروشیمی جم

  مهر تأیید صنایع پایین دستی بر کیفیت گرید LL235F6 پتروشیمی جم

گرید LL235F6 از مجموعه گریدهای تولیدی واحد پلی‌اتیلن سبک خطی پتروشیمی جم در مقایسه با رقبای خود موفق به احراز کیفیت برتر شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم پیام رفیعی مدیر بازاریابی شرکت پتروشیمی جم با اشاره به جایگاه ویژه گرید LL235F6 پتروشیمی جم در میان رقبا گفت: گرید LL235F6 از مجموعه پلیمرهای تولیدی واحد پلی‌اتیلن سبک خطی است که باهدف مصارف داخلی در تولید انواع فیلم‌های سه لایه و مواد مکمل در تولید پلاستیک‌های عریض توسط متخصصان باتجربه این مجتمع طراحی شد و با گذر از آزمایش‌های فنی، تخصصی در صنایع پایین‌دستی موفق به تولید محصول نهایی باکیفیتی برتر در میان رقبا شدیم. مدیر بازاریابی شرکت پتروشیمی جم درخصوص چگونگی کسب این موفقیت گفت: با توجه به بازخوردهای ارائه‌شده از سوی مصرف‌کنندگان در کارخانه‌های پایین‌دستی و اطلاعات جمع‌آوری‌شده بر پایه شفافیت، فرآیند پذیری، کشش، مقاومت، روندگی، انعطاف‌پذیری و دیگر فاکتورهای مهم برای هر پلیمر است که گرید LL235F6 موفق به کسب بالاترین کیفیت در موارد متعدد شده است.

همچنین تولید این گرید از ابتدای سال 99 به‌صورت جدی با هدف تأمین نیاز بازار داخل کشور و صادرات به بازارهای اصلی پتروشیمی جم از جمله کشورهای چین، ترکیه و کشورهای حوزهCIS در دستور کار قرار گرفت. محمد لطیفی مسئول پروژه‌های انتقال، توسعه و تجاری‌سازی فناوری پتروشیمی جم نیز با اشاره به روند تحقیق و طراحی این محصول از سال 96 گفت: گرید LL235F6 در رده گریدهای خارج از طراحی واحد است که با پروژه تحقیقاتی 12 ماهه و بیش از 1680 نفر ساعت کار اختصاصاً به نام پتروشیمی جم ثبت‌شده است؛ و در تولید انواع فیلم‌های سه لایه، Heavy duty، چندلایه، FFS و فیلم‌های عریض کشاورزی و صنایع بسته‌بندی کشور کاربرد دارد.

وی ضمن اشاره به ادامه روند تحقیقات افزود: در حال حاضر پروژه‌ای جدید برای کاربردهای جانبی این پلیمر تعریف‌شده که هدف آن بهبود کیفیت LL235F6 به‌منظور استفاده آن در تولید نوارهای آبیاری قطره‌ای است.

تصاویر
  • مهر تأیید صنایع پایین دستی بر کیفیت گرید LL235F6 پتروشیمی جم
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است