تاریخ انتشار: جمعه 25 تیر 1400
برگزاری آزمون تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان شرکت پتروشیمی جم

  برگزاری آزمون تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان شرکت پتروشیمی جم

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی جم، آزمون تعدیل مدرک 15 تیرماه در دو نوبت (ساعت 9:30 تا 10:30 صبح و ساعت 11 تا 13 ظهر) در ۱۳ رشته برگزار شد که در نوبت اول داوطلبان رشته مهندسی شیمی و در نوبت دوم داوطلبان سایر رشته‌ها شامل ۱۲ رشته مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی ایمنی، تربیت بدنی، حسابداری، شیمی آزمایشگاه، کاردانی شیمی، مدیریت، مهندسی برق گرایش قدرت، مهندسی برق گرایش کنترل، ابزار دقیق و الکترونیک، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و کاردانی مکانیک شرکت داشتند.

این آزمون با شرکت ۱۳۶ نفر و با همکاری تعاونی دانشگاه امیرکبیر و هماهنگی واحد برنامه‌ریزی نیروی انسانی برگزار شد. فرایند آزمون به این صورت بوده که پس از اطلاع‌رسانی اولیه و تکمیل فرم شرکت در آزمون و تعدیل مدرک توسط متقاضیان، در یک پروسه دو ماهه فرم‌ها بررسی و از افراد حائز شرایط با توجه به مدرک تحصیلی و تاییدیه فرم‌ها و طبق آیین‌نامه تعدیل مدرک تحصیلی برای شرکت در آزمون دعوت شد.

در مرحله بعد کارت ورود به جلسه متقاضیان به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار گرفته و با توجه به وضعیت شیوع کرونا، برگزاری آزمون در دو نوبت و با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌ریزی شد.

گروه هدف این آزمون کارکنان تابع قانون نفت، قانون کار رسمی و مدت معین در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد بوده‌اند.

نتایج آزمون تعدیل مدرک پتروشیمی جم نیمه مردادماه اعلام خواهد شد و پس از اعلام نتایج، تاییدیه مدارک تحصیلی پذیرفته‌شدگان مورد بررسی قرار گرفته و پرونده‌های تعدیل مدرک افراد از طریق واحد برنامه‌ریزی منابع انسانی برای سیر مراحل اداری و اعمال در سیستم به واحد اداری ارجاع داده می‌شود.

تصاویر
  • برگزاری آزمون تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان شرکت پتروشیمی جم
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است