تاریخ انتشار: یکشنبه 13 بهمن 1398
بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پتروشیمی جم

  بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پتروشیمی جم

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن حضور در جلسه ستاد هماهنگی خودکفایی ساخت داخل پتروشیمی جم از سایت عملیاتی این مجتمع بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ضمن حضور در جلسه ستاد هماهنگی خودکفایی ساخت داخل پتروشیمی جم از سایت عملیاتی این مجتمع بازدید کرد و گزارش عملکرد واحد پژوهش و فناوری و خود کفایی مجتمع جم در حضور وی قرائت شد.

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سخنان خود گفت: در حوزه مواد شیمیایی و کاتالیست ها در حال حاضر بخش قابل توجهی به صورت داخلی تامین می شود. که پتروشیمی جم از شرکت های پیشرو در این زمینه است. وی همچنین با اشاره به میزان مختصری از این مواد که همچنان به صورت وارداتی مورد مصرف هستند از آمادگی برای حمایت از شرکتهای توانمند خبر داد و گفت: طرحهای مورد نیاز در این حوزه را پیگیری می‌کنیم و در رفع مشکلات احتمالی تا حصول نتیجه مصمم هستیم.

ستاری در بخش دیگری از سخنان خود گفت : پیشرفتهای مثبتی در پتروشیمی ها اتفاق افتاده که با توجه به تحریمهای قبلی در سال 91 قابل توجه است. معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خاطر نشان کرد: در برهه کنونی بیش از هرچیز نیازمند فرهنگی جدید هستیم تا بتوانیم گامهای موفقی برداریم.

تصاویر
  • بازدید معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از پتروشیمی جم
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است