تاریخ انتشار: یکشنبه 16 دی 1397
تجلی خلقی حسنه در پتروشیمی جم "خوش استقبال و خوش بدرقه"

  تجلی خلقی حسنه در پتروشیمی جم "خوش استقبال و خوش بدرقه"

مراسم معارفه مهندس قاسمی شهری با حضور مدیران جم در پتروشیمی شهید تندگویان برگزار شد

دیر سالیست در سیستم های مدیریتی کشور اسیر یک پدیده فرهنگی شده ایم؛ "خوش استقبالی و بد بدرقگی" لکن با علم به اینکه تغییرات جزء اجتناب ناپذیر در رفتار سازمانی است، این آفت فراگیر سد راه تعالی فرهنگ و احترام به جایگاه انسانی است.

اتفاقی که روز دوشنبه 97/11/15، در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل پتروشیمی شهید تندگویان رخ داد اگر نگوئیم بی نظیر، بسیار نادر بود.

در جریان این آئین که با حضور مدیران ارشد شرکت های هلدینگ خلیج فارس و پتروشیمی شهید تندگویان برگزار گردید، مهندس میرافضلی، مدیر عامل پتروشیمی جم همراه با مدیران این شرکت نیز باهدف همراهی و بدرقه مهندس قاسمی شهری، مدیر اسبق مجتمع پتروشیمی جم و مدیرعامل شرکت توسعه پلیمر کنگان از شرکت های تابعه این مجموعه حضور یافتند. حضوری که رنگ و بوی خاص و متفاوتی به این آئین پرمهر و محبت بخشید و به عبارتی دیگر این مراسم را از کلیشه های مرسوم خارج ساخت.

نگارنده این سطور معتقد است این اقدام بدیع، ضمن نشر فرهنگ نوین مدیریتی، نویدبخش جاری شدن حس همدلی بیشتر مدیران صنعت پتروشیمی کشور در ارتقای جایگاه ایران اسلامی میباشد. این همدلی و همراهی که برگرفته از آموزه های دینی ماست، باشد که به رسم و عرفی پایدار در تار و پود مدیریت کشور مبدل گردد.

تا باد، چنین بادا...

تصاویر
  • تجلی خلقی حسنه در پتروشیمی جم "خوش استقبال و خوش بدرقه"
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است