تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 مرداد 1396
جشن میلاد امام رئوف در پتروشیمی جم

  جشن میلاد امام رئوف در پتروشیمی جم

جشن میلاد امام رئوف با حضور کارکنان و خانواده های آنان و همچنین گروه تواشیح معراج، گروه کودکانه بچه های آفتاب و گروه موسیقی دادجو در سالن آپادانا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی جم، جشن باشکوهی به مناسبت میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت شامگاه دیروز با حضور کارکنان و خانواده های آنان در سالن آپادانا پتروشیمی جم برگزار شد.

در این جشن باشکوه حجت السلام ایمانی ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان در باره سیره حضرت امام رضا (ع) و اهمیت دهه کرامت به سخنرانی پرداخت.

 در ادامه جشن میلاد امام رئوف (ع) گروه کودک بچه های آفتاب از صدا و سیمای استان بوشهر با اشعار و بازیهای خاص کودکانه به اهمیت اوقات فراغت در ایام تابستان پرداختند و اهمیت این موضوع را به کارکنان و خانواده های آنان یادآور شدند. 

در این مراسم چندتن از قاریان بین المللی از دهکده قرآنی چارک و گروه بین المللی تواشیح معراج و حافظان قرآنی از شهرستان دشتی به اجرای برنامه های خود پرداختند و حال و هوای خاصی به مراسم بخشیدند.

در پایان گروه موسیقی دادجو به زیبایی قطعه های موسیقی محلی را اجرا کردند و شبی به یادماندنی را برای شرکت کنندگان رقم زدند.

شایان ذکر است شرکت کنندگان در این مراسم شام را میهمان شرکت پتروشیمی جم بودند.

 

تصاویر
  • جشن میلاد امام رئوف در پتروشیمی جم
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است