تاریخ انتشار: شنبه 20 آبان 1396
دکتر علی رستمی معاون مالی، توسعه منابع انسانی و پشتیبانی پتروشیمی جم شد

  دکتر علی رستمی معاون مالی، توسعه منابع انسانی و پشتیبانی پتروشیمی جم شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت دکتر علی رستمی به عنوان معاون مالی، توسعه منابع انسانی و پشتیبانی پتروشیمی جم منصوب گردید .

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم،  مهندس میرافضلی در جلسه معارفه معاون مالی، توسعه منابع انسانی و پشتیبانی با حضور مدیران شرکت با اشاره به سوابق درخشان دکتر رستمی اظهار کرد:دکتر رستمی سوابق ارزنده ای دارند و امروز خوشحالیم که ایشان دعوت ما را برای همکاری در پتروشیمی جم پذیرفتند و این مسوولیت را قبول کردند.

مدیرعامل پتروشیمی جم در ادامه با اشاره به طرح های توسعه ای شرکت تصریح کرد:ما باید تلاش کنیم در سال جاری پروژه های افزایش ظرفیت واحدها را هر چه سریعتر به پیش ببریم تا با افزایش تولیدات خود ،صادرات محصولاتمان نیز افزایش پیدا کند .

مهندس میرافضلی با اشاره به پروژه ABS-RUBBER افزود: طبق وعده ای که به سهامداران شرکت داده ایم فاز اول این پروژه باید تا پایان سال به بهره برداری برسد و از خرداد ماه سال آینده باید محصول ABS-RUBBER را در بازار عرضه کنیم.

وی با اشاره به اجرای مقدمات پروژه PDH-PP خاطر نشان کرد: خوشبختانه مقدمات و مطالعات پروژه PDH-PP با سرعت در حال انجام است و مجوزهای لازم برای اجرای آن کسب شده است و محل اجرای آن هم تعیین شده است و باید تا پایان سال کلیه کارهای پیش راه اندازی پروژه انجام شود تا سال آینده اجرای پروژه آغاز شود.

مهندس میرافضلی با بیان اینکه پتروشیمی جم باید یک واحد نمونه صنعتی در ایران باشد تاکید کرد:ما باید در عمل شعار جم ، جهانی متمایز را اجرایی کنیم و در سطح کشور واحد نمونه صنعتی باشیم .لذا برای این هدف باید سیستم ها ، آیین نامه ها را در شرکت اصلاح کنیم تا با نظم و چارچوب کارشناسی به جلو حرکت کنیم.

شایان ذکر است دکتر علی رستمی که فارغ التحصیل رشته مدیریت مالی در مقطع دکترا می باشد ، پیش از این ، به عنوان معاون مالی و سرمایه گذاری بانک تجارت فعالیت می نمود . وی در سوابق کاری خود سمت هایی همچون معاونت مالی و اقتصادی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، معاون مالی و اقتصادی ذوب آهن ،‌ قائم مقام و معاونت مالی و اقتصادی شرکت ملی مس ،‌ عضو هیات مدیره بورس اوراق بهادار ‌،عضو هیات مدیره فرابورس ایران ، مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ،‌ نایب رئیس هیات مدیره سایپا و گروه خودروسازی بهمن را تجربه نموده است.

 

 

 

تصاویر
  • دکتر علی رستمی معاون مالی، توسعه منابع انسانی و پشتیبانی پتروشیمی جم شد
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است