تاریخ انتشار: یکشنبه 22 خرداد 1401
گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی به دو واحد تولیدی پتروشیمی جم اعطا شد

  گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی به دو واحد تولیدی پتروشیمی جم اعطا شد

پتروشیمی جم موفق به کسب گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی از سوی سازمان ملّی استاندارد ایران شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی جم، با توجه به مقررات مدیریت مصرف و بر اساس قانون اصلاح الگوی مصرف انرژی مصوب مجلس شورای اسلامی، عملکرد واحدهای تولیدی انرژی‌بر هر ساله توسط شرکت‌های معتمد سازمان ملی استاندارد ایران مطابق با استاندارد‌های ملی مرتبط، بازرسی و ارزیابی می‌شود.

جم نیز با اقدامات و فعالیت‌های موثر در مدیریت مصرف انرژی همانند سال‌های گذشته در بازه ارزیابی سال گذشته بازرسی فنی انرژی بر طبق معیارهای استاندارد این حوزه را با موفقیت پشت سر گذاشته و موفق به اخذ گواهی‌های انطباق معیار مصرف انرژی در دامنه‌های محصولات الفین- معیار مصرف انرژی در فرآیندهای تولید و معیارها و مشخصات فنی مصرف انرژی در فرآیندهای تولید برای واحدهای الفینی و پلی‌اتیلن، گردید.

گفتنی است بر اساس مصوبات شوراي عالي استاندارد، واحدهاي توليدي مشمول مقررات استانداردهاي اجباري معيار مصرف انرژي در فرآيند توليد، ملزم به رعايت الزامات معيارهاي مصرف انرژي در فرآيند توليدي هستند.

پتروشیمی جم جزء اولین شرکت‌هایی است که خود را ملزم به رعایت استانداردهای انرژی دانسته و با استقرار واحد مدیریت انرژی پروژه‌های مهم و موثری از جمله طراحی مانيتورينگ انرژي در اتاق كنترل واحدهاي پليمري، مديريت و نوسازي تله بخارها و تولید نرم‌افزار تعیین بازدهی کوره‌ها را طراحی و اجرا کرده است.

تصاویر
  • گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی به دو واحد تولیدی پتروشیمی جم اعطا شد
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است