تاریخ انتشار: چهارشنبه 12 مرداد 1401
سند استراتژی مسئولیت اجتماعی شركت پتروشیمی جم بر مبنای استاندارد ایزو 26000 منتشر شد

  سند استراتژی مسئولیت اجتماعی شركت پتروشیمی جم بر مبنای استاندارد ایزو 26000 منتشر شد

سند استراتژی مسئولیت اجتماعی پتروشيمی جم برمبنای الزامات ایزو 26000 بر اساس مدل GRI 2018 به همّت دبيرخانه كميته مسئوليت اجتماعي و همكاری مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی به چاپ رسيد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل پتروشيمی جم؛ برای اولين بار سند استراتژی مسئولیت اجتماعی پتروشیمی جم بر مبنای الزامات ایزو 26000 به همّت دبيرخانه كميته مسئوليت اجتماعی پتروشيمی جم و همكاری مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی تدوين و به چاپ رسيد.

سند استراتژی مسئوليت اجتماعی پتروشيمی جم با ارائه چشم‌اندازی از چيستي و چرايی مفهوم مسئوليت‌های اجتماعی به ارائه و تشريح مسئوليت اجتماعی در صنعت پتروشيمی از نظريه تا عمل پرداخته و بر اساس الزامات ايزو 26000 و مدل GRI 2018 به استانداردسازی فرآيند مسئوليت اجتماعی، دستورالعمل‌ها و روش‌ اجرايی آن در كليه واحدهای ستادی و عملياتی شركت پتروشيمی جم پرداخته است.

گفتنی است سند مسئوليت‌های اجتماعی شركت پتروشيمی جم در 456 صفحه و 5 فصل شامل دستورالعمل‌های استانداردهای بين‌المللی و نحوه ارائه گزارش پايداری توسط روابط عمومی و امور بين‌الملل اين شركت منتشر گرديده است.

امید است با استناد به سند مذکور ایجاد نگرشی مسئولانه که فراتر رفتن از حداقل الزامات قانونی و پایبند بودن به اصول درستی در پتروشیمی جم است، در نهادینه شدن فرایند مسئولیت اجتماعی تأثیر به‌سزايی در پیشرفت کار و جامعه داشته باشد.

تصاویر
  • سند استراتژی مسئولیت اجتماعی شركت پتروشیمی جم بر مبنای استاندارد ایزو 26000 منتشر شد
تمام حقوق این وب سایت برای پتروشیمی جم محفوظ است